voda - ikona

Voda Odpad

Pri vyhotovovaní rozvodov vody používame všetky druhy dostupných materiálov, pričom ich použitie konzultujem so zákazníkom, aby si na základe vlastností používaných materiálov a ich ceny mohol vybrať taký, ktorý čo najviac vyhovuje jeho požiadavkám.

Rozvod vody možno realizovať v rúrach  z plastu a z rúr plastovo hliníkovej konštrukcie, pričom výber je možný aj z ohľadom na typ spojov.
Komfort užívania vody neovplyvňuje len kvalita samostatného rozvodu, jeho redukovania, ale aj správne regulovanie tlaku vody a jej úprava. Preto po zvážení si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky regulačných a filtračných zariadení, ktoré v konečnom dôsledku predlžia životnosť celej sústavy vrátane batérií ventilov, ale aj zariadení ako je práčka, umývačka riadu a podobne.
Podľa výberu zákazníka na základe dlhodobých obchodno partnerských vzťahov z výrobcami a dodávateľmi zaobstaráme a namontujeme sanitu za priaznivé ceny. Spolu s realizáciou vodovodných rozvodov je samozrejmosťou súčasné vyhotovenie sústavy kanalizačného potrubia.

 

Voda odpad – služby

– Spracovanie projektu

– Konzultácia a doporučenie vhodného systému

– Návrh technického riešenia

– Dodávka a montáž

– Skúška funkčnosti a technické poradenstvo

– Zaškolenie obsluhy

– Záručný i pozáručný servis

Close Menu